Programy prevence

85% majitelů domácích zvířat označuje své mazlíčky za „členy rodiny“.

Takoví majitelé samozřejmě chtějí, aby s nimi jejich zvířátko žilo dlouhý život ve zdraví. Proto pro něj hledají kvalitní zdravotní péči  a hledají způsoby, jak případné nemoci nejen správně léčit, ale i jim předcházet.

Jsme tu proto, abychom Vám pomohli tento úmysl naplnit!Program KONTROLA PORODNOSTI Tisk

 

Pokud jste přijali do své rodiny nějaké mládě, čekají Vás v jeho společnosti mnohé radosti. S jeho dospíváním se však hlásí o slovo i jedna přirozená vlastnost všech živých organismů, a to je schopnost rozmnožování.  

 

 Pohlavní dospělost se projevuje jednak určitým chováním – tzv. pohlavním pudem, a u samců potom schopností zplodit potomstvo a u samic přivést na svět mláďata.  Možnost pozorovat, jak přichází na svět živý tvoreček, jak se mění, roste a sílí v prvních dnech a týdnech života je krásnou zkušeností. Pokud ale netoužíte po vlastním odchovu mláďat, dostaví se záhy zákonité starosti s přikrmováním mláďat, zajištěním dostatku prostoru a zejména vyvstává otázka: „ Kam s nimi ???  “.


Připravili jsme pro Vás řešení, jak zabránit nežádoucímu zabřeznutí a nevhodnému chování zvířat v souvislosti s rozmnožováním:


PROGRAM PREVENTIVNÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE–KONTROLA  PORODNOSTI

 

Celý článek...
 
- Program JUNIOR Tisk

Protože s prevencí je potřeba začít včas, připravili jsme pro Vašeho mazlíčka

 „ PROGRAM  PREVENTIVNÍ  ZDRAVOTNÍ  PÉČE 

                         PRO  MLÁĎATA“
 

 

 

Celý článek...
 
Program SENIOR Tisk

Odborná literatura uvádí, že u domácích zvířat starších 5-7 let, se začínají objevovat onemocnění, která negativně ovlivňují kvalitu jejich dalšího života. První příznaky potíží bývají skryté a majitelé si jich proto nemusí všimnout. Pokud ale není onemocnění podchyceno včas, přechází do chronického stádia, kdy se již vyléčit nedá. Přitom zjištění počátečních příznaků onemocnění souvisejících s věkem je možné a následná opatření pacientům zpříjemní a prodlouží život.  

 

S prevencí je potřeba začít včas, a proto Vám nabízíme službu naší ošetřovny:

         „PROGRAM PREVENTIVNÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE PRO SENIORY“

 

 

Celý článek...
 


Novinky

       Na našem pracovišti 

              přijímáme

      POUZE HOTOVOSTNÍ

               PLATBY 

------------------------------------

 

             !!POZOR!!

     Jsme na facebooku!

              Facebook


    ------------------------------

 

Anketa

Existuje u psů a koček onemocnění zubů ?